Välkommen till webinar!

Julinar* med Culinar

*Jul-webinar

Julstök i provbageriet, charkpiloten
och matstudion


Medverkande: Våra produktutvecklare – Anette, Kalle, Johan, Marie och Frida.

Ciceroner: Malin Thors Rosenquist, Utvecklingschef och Rickard Albin, innovationsansvarig

Datum: fredag 4 december
Klockslag: 13:00-13:30 (ungefär)

Välkommen med din anmälan

Culinar - Kontakta oss

Export

Anders Mellgren
KAM
Telefon: +46 (0)44 587 27
E-post: anders.mellgren@culinar.se

Norden

Christian Freed
KAM
Telefon: +46 (0)44 585 26
E-post: christian.freed@culinar.se

Sverige - region norr

Fredrik Fröjd
KAM
Telefon: +46 (0)44 585 21
E-post: fredrik.frojd@culinar.se

Norden

Johan Anderberg
KAM
Telefon: +46 (0)44 28 65 69
E-post: johan.anderberg@culinar.se

Norden

Johan Lantau
KAM
Telefon: +46 (0)044 587 36
E-post: Johan.lantau@culinar.se

Sverige - region syd

Leif Johansson
KAM
Telefon: +46 (0)44 585 23
E-post: leif.johansson@culinar.se

Sverige - region väst

Rikard Taylor
KAM
Telefon: +46 (0)76 721 34 83
E-post: rikard.taylor@culinar.se

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du detta. Läs mer